MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5314258
nr 531 4258
MIRROR
Lenght: ()
Förgylld, 1800-tal, höjd: 182 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 1300
Monday June 30 2008
at 17:20:52
700 kr
950 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr